Nowa kolekcja Porta Inspire – trendy 2013

image_pdfimage_print

Bardzo nam miło zaprezentować Państwu kolekcję drzwi wewnątrzlokalowych Porta Inspire, która właśnie pojawiła się w ofercie handlowej firmy. Skrzydła z tej serii są wynikiem subtelnej mieszanki tradycyjnego wzornictwa i nowoczesnych rozwiązań i stanowią propozycję dla osób poszukujących w designie nutki wyrafinowania, czaru detalu, a jednocześnie stosowania innowacyjnych koncepcji.

 

 Wzory Porta Inspire

W kolekcji Porta Inspire znajdą Państwo jedenaście wzorów podzielonych na trzy grupy. Pierwsza to oparte na uroku dużej płaszczyzny nawiązanie do romantycznych tradycji. Model występuje w wersji drzwi pełnych lub z dużą szybą.

 

 

 

Druga grupa to klasyczne skrzydła z wydzielonymi trzema prostokątnymi panelami, ułożonymi jeden pod drugim. Do wyboru są cztery opcje: bez przeszklenia, gdzie każdy z trzech prostokątów stanowi elegancką ramkę owalną oraz kolejne, w których ramki zastępowane są szybką.

 

 

 

 Drzwi te doskonale odnajdą się w stylizowanych, ciepłych wnętrzach.

 

Trzeci zestaw jest skierowany bardziej ku nowoczesnym trendom.

 

Wygląd drzwi jest nieco surowszy od pozostałych, a modny minimalizm przejawia się w zastosowaniu prostych – pełnych bądź przeszklonych – równoległych linii.

 

Akacja czy dąb – kolory kolekcji

Drzwi z kolekcji Porta Inspire dostępne są w czterech wyjątkowych, nowoczesnych kolorach nowej okleiny Portasynchro 3D (o której więcej napisaliśmy w poprzednim artykule): akacja miodowa, akacja srebrna, dąb szkarłatny i dąb ciemny.

 

 

Szyba z ramką – przeszklenia Porta Inspire

Drzwi z serii Porta Inspire wyposażono w szybę matową hartowaną. Dodatkowo dwie pierwsze grupy wzorów ozdobione są delikatnym motywem ramki o większej przezierności, której grubość odpowiada ramkom paneli, świetnie je uzupełniając i dodając skrzydłu elegancji.

 

 

Konstrukcja drzwi

Technologia drewna klejonego wielowarstwowo i wysokiej jakości materiały gwarantują skrzydłom z kolekcji dużą wytrzymałość. Idealne wykończenie otrzymano dzięki nowej technice okleinowania obwiedniowego ramiaka (dzięki której na krawędziach przylgi nie ma łączeń okleiny) oraz wyeliminowaniu uszczelek do osadzania szyby matowej (w zamian użyto niewidocznych listewek krępujących).

 

Łap okazję – drzwi Porta Inspire w super cenie

Przypominamy, że drzwi z kolekcji Porta Inspire do 31 października 2012 można zakupić w okazyjnych cenach w ramach promocjiŁap okazje”. Więcej na temat promocji pisaliśmy w jednym z ostatnich artykułów.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego prezentującego kolekcję Porta Inspire.